مشاوره و سفارش

  • 9 + 7 =

گهواره سنتی

تفاوت اساسی و مهمترین ویژگی منحصر به فرد ننو شباهتش به شکم مادر در دوران بارداری است.
ننو مانند شکم مادر حالت دورانی دارد و نوزاد را جنین وار در بغل می گیرد و حس آرامش و خوشایندی که کودک در طی 9 ماه بارداری به آن انس گرفته را تداعی می کند.
ننو مانند گهواره تکان نمی خورد بلکه تاب می خورد لذا کودک به آرامش می رسد و زودتر خواب می رود و مدت زمان بیشتری می خوابد.

کالای خواب

لذا معروف است که ننو به اندازه 7 مادر، کمک کننده است، و در واقع ننو از ننه گرفته شده و وجه تسمیه ش به خاطر کمک کننده بودنش به اندازه یک مادر است با این توصیف به خانواده هایی که علاقه مند به داشتن بچه هایی با فاصله سنی کم هستن به شدت ننو توصیه می شود .
همچنین ننو به کاهش دل درد کودک کمک می کند برای همین پزشکان برای کودکان کولیکی ننو را تجویز می کنند.

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گهواره سنتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کالای خواب-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 9 − 6 =

درباره ما :

شرکت تولیدی بازرگانی مهرننو فعالیت خود را از سال 1394 در زمینه تولید گهواره سنتی (ننو) آغاز کرده است. یکی از مهم ترین ویژگی های گهواره مهر «مقاومت و ایمنی بالا» است که بزرگترین نگرانی والدین را مرتفع نموده است قابلیت جابجایی و نصب سریع و آسان اسباب راحتی و آسایش خانواده ها را فراهم کرده است. شرکت مهر علاوه بر کیفیت عالی، به زیبایی و جذابیت این محصول توجه نموده و از «تشک های زیبا، جذاب و دلنشین» استفاده کرده است این شرکت در زمینه صنعت ننو پیشتاز بوده و ان شاءالله در آینده ی نزدیک شاهد پیشرفت ها و موفقیت های بیشتر خواهیم بود گهواره ی سنتی نسبت به دیگر گهواره ها مزیت هایی دارد که آن را کاملا متمایز نموده است ظاهرا تفاوت ننو با گهواره های دیگر در این است که با دو طناب بلند از دو طرف به دیوار متصل می شود و فضایی که کودک در آن می خوابد از جنس گلیم، جاجیم یا چرم است.

مدیر مجموعه مهرننو

محسن دیلمی زندی

Call Now Buttonتماس با پشتیبانی